تاریخ:13/06/2018 12:00:00 ق.ظ
نام نویسنده:alemipasand
image

اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان شهرداری تهران برگزار شد


مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال شهرداری تهران جام رمضان در دو رده مدیران وکارکنان توسط اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در سالن ورزشی شهرداری منطقه 11 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، این مراسم با حضورمهندس هاشمی رفسنجانی ریاست شورای اسلامی شهر تهران ، شیخ معاون توسعه منابع انسانی ، شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی ، مدیح مدیرکل محترم رفاه، تعاون وخدمات اجتماعی، حسنی سرپرست سازمان ورزش و تنی چند از مدیران ارشد شهرداری تهران و با استقبال بسیار زیاد طرفداران ورزش برگزار گردید .

در این مراسم مهندس محسن هاشمی ریاست شورای اسلامی شهر تهران طی سخنانی ضمن تجلیل از دست اندرکاران، تیم ها و نفرات برتر به اهمیت نقش ورزش در سلامت اداری اشاره نمود و افزود: اعتلای شادابی و سلامتی نظام اداری با ورزش های همگانی موجب بهره وری و افزایش راندمان کاری می شود.

در ادامه شیخ ، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: همواره تلاش ما این بوده که فعالیت‌های ورزشی را در راستای سلامت جسمی و نشاط روحی کارکنان با جدیت دنبال کنیم تا کارکنانی سالم و بانشاط داشته باشیم.

شیخ در بخش دیگر سخنانش اشاره نمود: ورزش همگانی یکی از ضروریات زندگی است؛ مثل صحبت کردن ، خندیدن و تنفس کردن است، وباید به آن توجه کرد و عدم توجه به آن موجب وضعیت نامطلوب ناشی از ضعف بدنی و روحی افراد در جامعه و محیط های اداری خواهد گردید.

در ابتدای این مراسم مدیح مدیرکل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ضمن خوش امد گویی به مدعوین و آرزوی قبولی طاعات وعبادات آنان،  از مسابقات فوتسال جام رمضان به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی پرسنل شهرداری تهران یاد کرد و از زحمات تمامی دست اندر کاران برگزاری این مسابقات ، اعضای کمیته داوری ، فنی و اجرایی تقدیر و تشکر نمود .

مدیح تصریح کرد: این دوره بسیار متفاوت از سایر دوره ها برگزار گردید و ما شاهد برتری مسابقات جام امسال هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی نسبت به سال های گذشته بودیم .

مدیر کل رفاه با اشاره به اینکه این دوره مسابقات با شرکت بیش از90 تیم و با انجام 125 بازی در رده کارکنان و 46 بازی در رده مدیران در دو سالن ورزشی شهید شفیع پور در بخش مدیران و سالن ورزشی شهرداری منطقه 11 در بخش کارکنان در شب های ماه مبارک رمضان از افطار تا سحر برگزارگردید.

در پایان این مراسم تیم های اول ،دوم وسوم در دو رده کارکنان ومدیران لوح تقدیر ، تندیس مسابقات و کاپ قهرمانی خود را دریافت و برترین های این مسابقات معرفی شدند.

لازم بذکر است این دوره مسابقات با انجام بازی در مرحله فینال در رده های کارکنان بین دو تیم آتش نشانی و شرکت مترو و در رده مدیران بین دو تیم معاونت توسعه منابع انسانی و شهرداری منطقه 20 برگزار و تیم های آتش نشانی در رده کارکنان و معاونت توسعه منابع انسانی در رده مدیران به مقام قهرمانی رسیدند