تاریخ:23/06/2018 12:00:00 ق.ظ
نام نویسنده:alemipasand
image

برگزاری جلسه توجیهی اعزام به عتبات عالیات ویژه ایثارگران


جلسه ی توجیهی اعزام به عتبات عالیات (سرزمین عشق و ایثار و دلدادگی)، ویژه ی ایثارگران شهرداری تهران با حضور خانواده های ایثارگران، قائم مقام، معاونین و دیگر مدیران این اداره کل در حسینیه خامنه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران، این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه مدیران کاروان ها به ارائه ی مطالبی در خصوص این سفر معنوی پرداختند و اطلاعات لازم و مورد نیاز را به زائران حضرت اباعبدالله (ع) ارائه دادند.

بنابراین گزارش در ادامه اکبر عباسی قائم مقام اداره کل امور ایثارگران ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع ایثارگران و ابلاغ سلام ویژه ی دکتر جلالی مدیر کل امور ایثارگران به این عزیزان، خدمت به خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران را توفیقی بزرگ از جانب خداوند متعال دانست و خاطر نشان کرد: خداوند را شاکریم که به عنوان متولی امور ا یثارگران در شهرداری تهران توانستیم شرایطی را فراهم آوریم تا یادگاران دفاع مقدس را راهی این سفر سراسر عشق و معنویت کنیم.

در پایان قویدل معاون مالی و پشتیبانی اداره کل امور ایثارگران نیز ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه و همچنین تشکر از اداره کل رفاه شهرداری تهران، برای تمامی ایثارگران عازم به عتبات عالیات آرزوی سفری خوش و پربار کرد و ابراز امیدوار ی کرد پس از پایان این سفر تمامی زائرین با کوله باری از عشق و امید و روحیه ی ایثارگرانه به ایران عزیز و به آغوش خانواده ی خود بازگردند.

لازم به ذکر است سفر ایثارگران شهرداری تهران به عتبات عالیات در روز جمعه مورخ 1/4/1397 رأس ساعت 19 از فرودگاه امام خمینی(ره) انجام خواهد شد.

.

.

.

.

.

.